برنامه‌ریزی یك كمپین تبلیغاتی نیاز به خلاقیت، تجربه و تخصص دارد. رسیدن به موفقیت تبلیغاتی یك هنر است ولی آنچه كه تبلیغات را به یك صنعت مبدل می‌كند تاثیر بی‌بدیل تبلیغات بر شكوفایی صنعت است.
مجتمع چاپ و تبلیغات نورگرافیک در سال ۱۳۸۴ با کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شد.
ارائه‌ی خدمات طراحی‌گرافیک و مشاوره تبلیغاتی، رعایت اصول حرفه‌ای، استفاده از ایده‌های جدید و تکنیک‌های مدرن، استفاده از جدیدترین ابزارها و فناوری‌های روز دنیا از اهداف اولیه‌ی این کانون بوده است.
هدف ما بر این است که با بهره‌گیری از نیروی متخصص و کارآزموده و با ارائه خدمات مطلوب از نظر کمی و کیفی و با مشاوره، برنامه‌ریزی و اجرای صحیح تجارب خود را در زمینه‌های برندسازی، تبلیغات هدفمند، بازاریابی، رسانه، طراحی گرافیک ، چاپ و توسعه وب در اختیار مشتریان قرار دهیم. تا با ارائه بهترین تبلیغات و گرفتن سودمندترین نتیجه، پاسخگوی انتظارات و خواسته‌های مشتریان باشیم.
آنچه در این سالها برای ما دارای اهمیت است تعهدی است که در همراهی با شما به عهده می گیریم.  این مجتمع موفقیت خود در این زمینه را همواره مرهون اعتماد مشتریان خود به ویژه طیف وسیع همکاران اعم از چاپخانه ها، کانون های تبلیغاتی، دفاتر فنی و … در سراسر کشور می داند.